poniedziałek, 3 stycznia 2011

...

Cześć :*
Jak Wam minął Sylwester? 
Postaram się pisać normalnie, jednak nie obiecuję, że mi się to uda, więc z góry przepraszam, jeśli będę trochę opuszczać się w pisaniu notek.
Mój dziadek jest w bardzo poważnym stanie w szpitalu, dzisiaj tam byłam, sami rozumiecie... ;(
Z tego wszystkiego zapomniałam Wam życzyć  
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

4 komentarze:

petrusix pisze...

Mi minął bardzo fajnie zwłaszcza , ze spędziłam go z przyjaciółmi ;D Przykro mi z powodu dziadka ;c

Izzy~ pisze...

Dobrze mi minął sylwester ;) piccolo było to musiało być fajnie .! ;D

a co do twojego dziadka to bardzo mi przykro :<
'trzymam kciuki', żeby jego stan się polepszył .
no i ty się trzymaj jakoś :)

iza.girl

HoneyPaulina8 pisze...

Sylwester spędziłam fajowo;)


Przykro mi z powodu dziadzia;/ mam nadzieje że wyzdrowieje i szybko wróci do zdrowia;)

Weronika pisze...

Ada wszystko będzie OK! ;]

Followers