Cześć :*
Jak Wam minął Sylwester?
Postaram się pisać normalnie, jednak nie obiecuję, że mi się to uda, więc z góry przepraszam, jeśli będę trochę opuszczać się w pisaniu notek.
Mój dziadek jest w bardzo poważnym stanie w szpitalu, dzisiaj tam byłam, sami rozumiecie... ;(
Mój dziadek jest w bardzo poważnym stanie w szpitalu, dzisiaj tam byłam, sami rozumiecie... ;(
Z tego wszystkiego zapomniałam Wam życzyć
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!
4 komentarze:
Mi minął bardzo fajnie zwłaszcza , ze spędziłam go z przyjaciółmi ;D Przykro mi z powodu dziadka ;c
Dobrze mi minął sylwester ;) piccolo było to musiało być fajnie .! ;D
a co do twojego dziadka to bardzo mi przykro :<
'trzymam kciuki', żeby jego stan się polepszył .
no i ty się trzymaj jakoś :)
iza.girl
Sylwester spędziłam fajowo;)
Przykro mi z powodu dziadzia;/ mam nadzieje że wyzdrowieje i szybko wróci do zdrowia;)
Ada wszystko będzie OK! ;]
Prześlij komentarz