poniedziałek, 10 stycznia 2011

Darmowa kurteczka (dla SS)

Za wzięcie udziału w TYM konkursie otrzymamy darmową kurtkę :)

2 komentarze:

HoneyPaulina8 pisze...

śliczny ten żakiecik;)bardzo mi się podoba tylko ten ''kołnierzyk'' mi nie leży;/

kkiicciiaa2 pisze...

fajna admin się nawet popisał

na sd kkiicciiaa2

Followers