śliczny ten żakiecik;)bardzo mi się podoba tylko ten ''kołnierzyk'' mi nie leży;/
fajna admin się nawet popisałna sd kkiicciiaa2
Prześlij komentarz
2 komentarze:
śliczny ten żakiecik;)bardzo mi się podoba tylko ten ''kołnierzyk'' mi nie leży;/
fajna admin się nawet popisał
na sd kkiicciiaa2
Prześlij komentarz