Trochę , a raczej całkiem nie o stardoll ;) Niektórzy wiedzą inni nie , że gram w Howrse .Jest to gra w której hodujemy konie, dążymy do tego by stworzyć najlepszego konia , startujemy w zawodach ,rozmnażamy itp itd. Można tez założyć swój ośrodek jeździecki i zarabiać na tym ,że konie innych graczy wynajmują u nas boksy .
To był taki mały wstęp dla tych którzy gry nie znają :)
Dla całej reszty mam trochę inną informację.
Chcecie mieć na Howrse ładną ,czytelną , a przy tym nie zajmującą dużo miejsca prezentacje?? Chcecie zostać zauważeni przez odwiedzających i otrzymywać więcej gratulacji oraz wzbudzać większe zaufanie i sympatię?? Nie radzicie sobie z HTML'em i nie ma kto wam pomóc ?? W takim razie zajrzyjcie na moje konto . Jeśli moja prezentacja wam się podoba możecie ją u mnie zakupić za jakąkolwiek rzecz z Czarnego rynku. Oczywiście wasza prezentacja będzie indywidualnie dobrana do waszych potrzeb i wymagać. To wy będziecie decydować dosłownie o wszystkim, a ja zajmę się jedynie wykonaniem .
Zainteresowanych prezentacją oraz grą zapraszam
KLIK
Możecie tez zajrzeć na konto Weroniki , której prezentację wykonałam :)
KLIK
6 komentarzy:
Ja w ta gre nie będę grać, nie interesuje mnie.
Niuka1110
prezentacja ładna, ale mało orginalna
pozdrawiam właścicieli i zapraszam do osodka
"u maleńkiej"
duda-26
Dziewczyny ! Ratujcie, mafia !Wczoraj ok. 17:00 dostałam zaproszenie od użytkownika Italia.Mafia, o dziwnej treśći "You're next ! ". Wiedziałam to i owo o aferze z mafią. Choć nasi kochani admini zapewniają że żadnej mafi nie ma. Wracając. Zaproszenie odrzuciłam i udałam się na ów konto. Profil założn był kilka minut temu (dokładnie 11), był pusty. Potem udałam się na swoje konto..... Patrze, a tam z manekinu zniknęły czarne rajtuzy z "LE" w całuski z ostatniej kolekcji o wartości 150 sd. Pochowałam do schowka wszystkie wartościowe rzeczy np. LE, Antidote, puchary cg itp. Dalej nie wiem co robić proszę o pomoc ! :cry: :cry: :cry:
Pozdr. MissMary0101 ! ;(
Dudaczek widzisz, właśnie jest to oryginalna prezentacja ponieważ większość ma zwykłe, bez bajerów prezentacje.
Mi się twoja praca Saharko bardzo podoba i dzięki za prezentację ;]
Hej, moja znajoma też robi prezentacje w html`u! Mój nick: 66konik66 piszcie a koleżance napewno zamówienie przekażę! :)
:P
Prześlij komentarz