niedziela, 9 stycznia 2011

MK

Nie mam co zrobić z 5sd z "Graj & Zarabiaj" , więc może mały konkursik :)Nagroda to 5sd+ 1sd prowizji, a mk jest oczywiście tylko dla obserwatorów.

Pytanie: Kto jest założycielem i prezesem fundacji WOŚP (Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy) ?
http://terapia.art.pl/wp-content/uploads/2010/12/wo%C5%9Bp.jpg
Edit: Wygrywamonisiag, wystaw coś w bazaarze za 5+ 1sd
i napisz mi w kg.
Czas na odbiór nagrody do jutra, do 23:59 hehe :p

15 komentarzy:

monisiag pisze...

Jurek Owsiak :)

Agata. pisze...

Jurek Owsiak ;p

EsmeraldaII

Lalkowa pisze...

Jerzy Owsiak
Olgenka

Anonimowy pisze...

Jerzy Owsiak

kemi14 pisze...

Fundacja ta została założona w Warszawie 2 marca 1993 przez Jerzego Owsiaka(jest to także prezes), Lidię Niedźwiedzką-Owsiak, Bohdana Maruszewskiego, Piotra Burczyńskiego, Pawła Januszewicza, Waltera Chełstowskiego oraz Beatę Bethke.

wlochatka8 pisze...

Jurek Owsiak

wlochatka8 pisze...

Jurek Owsiak

kaja101998 pisze...

Jezy Owsiak

Alexxxx1998

Izzy~ pisze...

Jerzy Owsiak :)

iza.girl

Anonimowy pisze...

Jurek Owsiak

Anonimowy pisze...

Jerzy Owsiak .

Anonimowy pisze...

Fundacja ta została założona w Warszawie 2 marca 1993 przez Jerzego Owsiaka(jest to także prezes), Lidię Niedźwiedzką-Owsiak, Bohdana Maruszewskiego, Piotra Burczyńskiego, Pawła Januszewicza, Waltera Chełstowskiego oraz Beatę Bethke.

kaja101998 pisze...

Jerzy Owsiak
kaja101998
tam powyzej jest dziewczyna o tej samej nazwie bo to moja przyjacioklka i wspolnehgo blooga mamy:)

Anonimowy pisze...

Jurek Owsiak :)


agaciakDance

kkiicciiaa2 pisze...

Jerzy (Jurek) Owsiak

ps. super gościu podziw :)))))


na sd kkiicciiaa2

Followers