Nie mam co zrobić z 5sd z "Graj & Zarabiaj" , więc może mały konkursik :)Nagroda to 5sd+ 1sd prowizji, a mk jest oczywiście tylko dla obserwatorów.
Pytanie: Kto jest założycielem i prezesem fundacji WOŚP (Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy) ?

Edit: Wygrywamonisiag, wystaw coś w bazaarze za 5+ 1sd
i napisz mi w kg.
Czas na odbiór nagrody do jutra, do 23:59 hehe :p
15 komentarzy:
Jurek Owsiak :)
Jurek Owsiak ;p
EsmeraldaII
Jerzy Owsiak
Olgenka
Jerzy Owsiak
Fundacja ta została założona w Warszawie 2 marca 1993 przez Jerzego Owsiaka(jest to także prezes), Lidię Niedźwiedzką-Owsiak, Bohdana Maruszewskiego, Piotra Burczyńskiego, Pawła Januszewicza, Waltera Chełstowskiego oraz Beatę Bethke.
Jurek Owsiak
Jurek Owsiak
Jezy Owsiak
Alexxxx1998
Jerzy Owsiak :)
iza.girl
Jurek Owsiak
Jerzy Owsiak .
Fundacja ta została założona w Warszawie 2 marca 1993 przez Jerzego Owsiaka(jest to także prezes), Lidię Niedźwiedzką-Owsiak, Bohdana Maruszewskiego, Piotra Burczyńskiego, Pawła Januszewicza, Waltera Chełstowskiego oraz Beatę Bethke.
Jerzy Owsiak
kaja101998
tam powyzej jest dziewczyna o tej samej nazwie bo to moja przyjacioklka i wspolnehgo blooga mamy:)
Jurek Owsiak :)
agaciakDance
Jerzy (Jurek) Owsiak
ps. super gościu podziw :)))))
na sd kkiicciiaa2
Prześlij komentarz