Edyta Górniak została dziś nową lalką/ubieranką. Ubrania nie są takie złe, dużo z nich mogłabym kupić. Ogólnie jednak lalka nie udała się adminom. Jej twarz w ogóle nie przypomina mi 'Edzi'. Edyta urodziła się 14 listopada 1972 w Ziębicach. Jest polską wokalistką popową. Jako aktorka musicalowa przez dłuższy czas związana z teatrem muzycznym Studio Buffo w Warszawie.


5 komentarzy:
odrobinkę podobna
ledwo co podobna....
ja sądzę, ze jest bardzo podobna z twarzy tylko włosy troszkę nieudane...
W sumie podobna, ale normalnie nigdy w życiu nie spodziewałabym się Edyty na Stardoll. O.O
dość podobna no i kolejna polska gwiazda
na sd kkiicciiaa2
Prześlij komentarz