poniedziałek, 10 stycznia 2011

Nowa lalka dla SS-Edyta Górniak

Edyta Górniak została dziś nową lalką/ubieranką. Ubrania nie są takie złe, dużo z nich mogłabym kupić. Ogólnie jednak lalka nie udała się adminom. Jej twarz w ogóle nie przypomina mi 'Edzi'. Edyta urodziła się 14 listopada 1972 w Ziębicach. Jest polską wokalistką popową. Jako aktorka musicalowa przez dłuższy czas związana z teatrem muzycznym Studio Buffo w Warszawie.

5 komentarzy:

Milkaaaa / Lady_Mil pisze...

odrobinkę podobna

HoneyPaulina8 pisze...

ledwo co podobna....

Anonimowy pisze...

ja sądzę, ze jest bardzo podobna z twarzy tylko włosy troszkę nieudane...

Dallas pisze...

W sumie podobna, ale normalnie nigdy w życiu nie spodziewałabym się Edyty na Stardoll. O.O

kkiicciiaa2 pisze...

dość podobna no i kolejna polska gwiazda

na sd kkiicciiaa2

Followers