sobota, 5 maja 2012

Pastels

Na początku chciałabym powiedzieć, że każdy z nas ma swój własny gusty.To całkowicie normalne. "Są gusta i guściki" ,ale "O gustach się nie dyskutuje". Tak więc mówię od razu ,że nie ubieram się tak jak na typowych blogach ze stylizacjami. Nic w stylu Mentalle (nic do nich nie mam , fajnie się ubierają ,ale ja inaczej). Może wam się spodoba. 

Każdy z was wie chyba ,że najmodniejsze są teraz ubrania w odcieniach pasteli. Gdy już dawno o tym czytałam strasznie się ucieszyłam. Kocham pastele i wszystko co jest z nimi związane. To prześliczne barwy. 
Wiedziałam ,że zaraz zacznie się szał i dodawanie nowych ubrań przez adminów. Czekałam i czekałam , ale nic się nie pojawiało. Patrzyłam codziennie do starplazy czy nie ma jakiejś dostawy. Doładowałam sobie sd, a tu nic. Powoli zaczęłam tracić nadzieję. Powiem wam ,że warto było tyle czekać. Gdy ciuszki trafiły do starplazy od razu mi się spodobały. Niektóre to na prawdę mistrzostwo i chylę czołu ku grafikom. 

Sweterek który użyłam w tej stylizacji jest cudowny. Strasznie się cieszę ,że mam go w szafie. Outfit jest bardzo prosty ,ale właśnie to w nim jest takie fajne. Jako spódnicy użyłam tutaj sukienki ! Która również jest śliczna. Brakowało mi tylko jakiegoś paska. Idealnie pasuje tu złoty. Pasuje on do łańcuszka w naszyjniku. 
Wszystko to tworzy niepowtarzalną całość. Może i stylizacja nie jest zbyt wymyślna ,ale według mnie ma w sobie to coś. 


Do stylizacji użyłam następujących rzeczy:
Sukienka - WOTW- 14sd
Sweterek - VOILE - 10sd
Buty - Oferta specjalna - free
Naszyjnik - Killach - 5 sd
Pasek - Oferta specjalna - free

Małe porady. 
Co do tego ślicznego sweterka to mam dla was małe porady. 
Najlepiej nosić go do spodenek bądź spódnic . Pod niego dać jakiś pasek , aby nie było sucho. To wszystko razem da efekt jakby był zawinięty.  

Ps. W poniedziałek planuję dać wyniki loterii. Można się jeszcze zgłaszać TU

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

super artykuł, ja też kocham pastele :)))

LadyGagaVEVO.

Anonimowy pisze...

Wreszcie na tym blogu ktoś kto zrobił porządne stylizację i zna się na modzie

Marychsi MARYCHA pisze...

Dziękuję wam :* Te słowa są dla mnie bardzo ważne ♥

Followers