piątek, 6 lipca 2012

Blogowy wybór dnia

Jak wam wczoraj obiecałem w zapowiedzi, dziś pokaże wam kolejny blogowy wybór dnia w którym omówię jeden ze Stardollowych artykułów. Tym razem będzie to stolik (tak przynajmniej wynika z nazwy), pochodzi ze sklepu DECADES i kosztuje 9sd.


Metkowa nazwa powyższego artykułu to ''Sidetable'', jednak moim zdaniem nie warto używać go jako stolik. Pierwszym zastosowaniem, dość banalnym będzie szafka. Wystarczy odpowiednio zmniejszyć mebel, postawić na nim regał lub telewizor i gotowe. Jeśli chcecie iść w kierunku retro radzę zasugerować się poniższym obrazkiem, jednak jeśli wolicie coś nowocześniejszego to radzę postawić na plazmę i minimalistyczne dodatki.


Kolejnym zastosowaniem ''stołu'' jest blat kuchenny który możemy dzięki niemu wykonać. W Suit shop każdy może zakupić tak zwane moduły kuchenne (widoczne na poniższym obrazku), jeśli zaczniemy tworzyć z nimi kuchnie będzie to wyglądało płasko, nieestetycznie i sztucznie. Dlatego mam dla was świetne rozwiązanie, wystarczy zastosować się instrukcji którą przedstawiłem na obrazku.

Efekt końcowy moim zdaniem jest zadowalający. Szafki wyglądają realistycznie, kuchnia sprawia wrażenie przestronnej i przestrzennej. Dodatkowo na blatach można poustawiać akcesoria a także wyposażenie jak np. kuchenka czy zlew. Podobnie można zrobić z szafkami wiszącymi, wystarczy tylko obrócić blogowy wybór dnia o 360 stopni i gotowe ;)


Następnym zastosowaniem jest filar. Jeśli będziecie postępować zgodnie z instrukcją zamieszczoną na obrazku otrzymacie efekt widoczny poniżej. Dzięki takiej kolumnie możecie podzielić pomieszczenie na kilka sfer dzięki któremu uzyskamy realistyczną przestrzeń ;)


Kolejnym zastosowaniem jest sofa z stylu retro. Wystarczy połączyć dwa stoliki, zmniejszyć je odpowiednio i ustawić na sobie. Efekt końcowy będzie jeszcze bardziej zadowalający jeśli dodamy poduszki i inne dodatki.

Ostatnim pomysłem na dzisiejszy blogowy wybór dnia są schody które stworzymy podobnie jak w przypadku sofy, potrzeba jedynie więcej stolików. Efekt końcowy może być na prawdę zdumiewający, schody wyglądają świetnie, są przestrzenne, funkcjonalne i eleganckie ;)


Podoba się wam dzisiejszy blogowy wybór dnia ?
 Które zastosowanie wam najbardziej pasuje ?
 

2 komentarze:

Layla6932 pisze...

Łał, nie wpadłabym na to, wszystkie zastosowania są na prawdę świetne ;)

Aravilar pisze...

Bardzo podobają mi się twoje pomysły. Najbardziej sofa i kuchnia

Followers