piątek, 19 października 2012

" Coś o... "

Witam, dzisiaj postanowiłam ponieść odpowiedzialność za nowy, stworzony przeze mnie dział. Dział pod tytułem " Coś o... " będzie o znanych i nie znanych doll na Stardoll, którym należy się uwaga, doll, która ma " to coś " w sobie. Myślę, że dział nie będzie jakiś zły. Jeżeli uważacie, że macie " to coś" w swojej doll, zgłaszajcie się w komentarzach, może i ty będziesz opisana?
---------------------------------------------------------------------------------------------

COŚ O...

pryncesa123 ( klik ) 

pryncesa123 - bo tak brzmi jej nick będzie tą szczęściarą, które będę dziś opisywała. Nie znam jej imienia- w jej prezentacji pisze tylko o Amy Winehouse, dziewczyna była jej wielką fanką, ale o tym zaraz. Bezimienna pochodzi z Brazylii, nie wiadomo ile ma lat. Jest tak jakby anonimowa, chce ukryć swoją twarz i osobowość. Jest bardzo wrażliwą osobą, zakochała się z muzyce Amy i Adele. Robi wspaniałe projekty oraz wspaniałe stylizacje. Jest niebawem nie karalną kopią naszej Amy. Jej prezentacja brzmi tak:

Save my doll in your album, please!

  Tribute Amy Winehouse

Forever my Queen. VEJA MEU BAZAR COM QUADROS DA AMY E DA ADELE

THE PORTRAITS COST 11SD
Please, do not insist...

  "He gets fierce in my dreams
Seizing my guts
He floats me with dread
Soaked to the soul
He swims in my eyes by the bed
Pour myself over him
Moon spilling in
And I wake up alone "
O jornal de hoje embrulha o peixe de amanhã
-Amy
pryncesa123 zrobiła portret Adele i wzbiła się w szczyt, aż do Gorących Projektów- tak ją zauważyłam. Dziewczyna  bardzo mi się spodobała. Byłabym dumna, gdyby była chociażby moim przodkiem. Nasza Brazylijka ma dopiero 35 poziom, na Stardoll " żyje "  od 27 lutego 2012 roku, jak widać jest zapaloną Stardollowiczką oraz poddaną swojej królowej- czyli Amy. Ugiętą rękę kupiła ona od teusa za całe 106 stardollarów!  Może teraz powiem coś nie miłego, chociaż szanuję i ją i naszą wspaniałą Amy-
( słowa biorę w cudzysłów, nie powiem dlaczego )
" Jeszcze tylko papierosa w buzię, a potem będzie jej śmiertelny koniec "
Jej album poświęcony jest Amy Winehouse. Jest bardzo starannie wykonany, dlatego oddaję jej dzisiejszy głos. Album pryncesa123 ( klik ). Zobaczymy, co ciekawego słychać w sceneriach... Jedna z jej scenerii tłumacząc na polski brzmi: Amy na koncercie i przypomina postać Amy na scenie z fanami. Scenerię możemy zobaczyć tu: Sceneria Amy na koncecie ( klik ) Reszta scenerii mnie nie zachwyciła. Jest właścicielką klubu pt: Pin Up Lovers i ma on 30 uczestników  i pochodzi z kategorii Styl. Klub pryncesa23 ( klik )
Jeżeli znane mi bedą inne nowości o niej, dopiszę tutaj. A teraz wybaczcie mi, idę do szkoły :) 

6 komentarzy:

Modna...Julia pisze...

Ja chcę byc w tym reportażu ;*
Bardzo fajnee .
Modna...Julia

Anonimowy pisze...

Bardzo podoba mi się takie profile, chcą oddać cześć swoim ulubionym piosenkarkom, które są uzdolnione tak jak one. O sobie też powinna coś napisać.

MikuYori pisze...

Wspaniałe konto, osobiście też bym się wystylizowała na swoją ukochaną piosenkarkę, ale nie mam ani talentu, ani sd,żeby to uczynić. Poza tym, wolałam kreować samą siebie niż kogoś. Dobry pomysł na posty, bo masz spore pole do popisu w wybieraniu lalek o których warto napisac ^.^

kinimalini pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
kinimalini pisze...

Wow ale super to konto !!! Normalnie jak Amy żadnej różnicy :) Też bym tak chciała, lecz potrzebuje weny i czasu na fajne pomysły. Myśle,że ten dział będie fajny, bardzo dobry pomysł :)

malmonkinga

Layla6932/Majka pisze...

Fajny pomysł na nowy cykl. Gdy zobaczyłam obrazek od razu pomyślałam Amy. Godna podziwu użytkowniczka. Też bardzo ją lubię, ale ubrać się jak ona to jest wyzwanie. Ja się chyba nie nadaje do tych postów :D

Followers