piątek, 19 października 2012

Top HB

Do starplazy trafił kolejny top HB, tym razem jest on koloru szarego i ma różową koronkową ozdóbkę, która jest strasznie tandetna i jak dla mnie obciachowa. Pierwsze co mi się nasuwa na myśl to róż, znowu ten róż, po co i na co go ktoś tam wcisnął. Dlaczego nie można było zrobić białej ozdoby przy kołnierzu. Choć pomijając w/w problem, to i tak nie zmienia to faktu że bluzka jest brzydka. Zwykły szary top, a jedyne co go wyróżnia od miliona innych szarych topów, to to że jest metka HB. Jak dla mnie kupując ten top to jak wywalić 18 stardollarów w błoto.


 Stylizacja jest dość ciekawa, ale tylko dlatego że nie widać za bardzo szarości bluzki. Teraz dopiero się ta brzydka koronkowa ozdóbka przydała.6 komentarzy:

MikuYori pisze...

Dziwne, ale po tym topie, jestem w stanie stwierdzić, że cena ma wielki wpływ na atrakcyjność ubrań.
Na początku jak go zobaczyłam w zapowiedzi to pomyślałam: Nawet ok, jak będzie kosztował do 12sd to może kupię". A teraz jak widzę te 18 sd jestem w stanie obejrzeć wszystkie wady i jego brzydotę .
A co do stylizacji, to świetnie ukryłaś ten top ^.^

Anonimowy pisze...

piękna stylizacja, dla mnie podoba się koronka, ale kolory nie za bardzo

monika pisze...

zgadzam się z tobą

monika pisze...

zgadzam się z tobą

Modna...Julia pisze...

jula8Love@o2.pl
Adinistrator wie o co kaman ;)

Layla6932/Majka pisze...

Aż 18sd za to?! Jakie zdzierstwo... Stylizacja bardzo mi się podoba, fajnie wykorzystałaś to różowe coś. Bluzka jest nudna tyle, że ma to coś różowe. Do tego ta cena, jak by była tańsza o 7/8 sd to bym ją wzięła i spróbowała użyt w taki sposób jak Ty :D

Followers