poniedziałek, 15 października 2012

Miss Stardoll World!

Hej, chyba wiecie z kim rozmawiacie. Dzisiaj zgodnie z " przepowiednią " Adminów odbył się finał Miss Stardoll World. Z Polski znalazłam- nie zgodnie z moimi przypuszczeniami AmfijaSmiley! Jest to dziewczyna mi nie znana- nic o niej nie słyszałam. Nieznana mi, ale już od razu mogę stwierdzić, że sprytna. Umie się dostać na szczyt, wiedząc, że są od niej lepsi. Dziewczyna umie ruszyć głową, czyli pobawić się wyobraźnią :) Mam nadzieję, że każdy Polak zagłosuje na naszą przedstawicielkę- niezależnie od  sposobu przyjaźnienia się z nią. Również znalazłam coś OKROPNEGO! Jej login brzmi tecki3 i pochodzi z Niemczech.
Możemy też głosować na pewną czarownicę. Raczej nie będę się o niej rozpisywała, więc to na tyle z mojej strony :)

9 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Kojarzę ją ;-) Zagłosowałam oczywiście.

Zauważyłam coś o czym chyba jeszcze nie pisaliście: jest kolejny dodatkowy pokój rozmiarów 2 pokoi :) Kosztuje 199sd - "Panorama Room".
link ze zdjęciem:
http://imageshack.us/photo/my-images/839/30837400.png/


Cleo-Emma

Layla6932/Majka pisze...

Jest dość kreatywna ta Niemka, niełatwo zrobić takie coś, a już na pewno nie jest to tanie. Nasza reprezentantka jest też bardzo kreatywna znam ją parę razy już ją odwiedziłam. Jestem zadowolona z naszej reprezentantki, ale liczyłam na inną osobę ;)

MikuYori pisze...

Nie ma co teraz mówić, że liczyliśmy na kogoś innego, grunt, że mamy swoją reprezentantkę i to wcale nie byle jaką ^.^
Już na nią zagłosowałam. chociaż osobiście podobają mi się również doll: Kusja, Brandyy, rojda32,clairethebest, tecki3 <- nie żeby była urodziwa, ale trzeba jej przyznać, że dziewczyna miała pomysł na siebie , który wspaniale odwzorowała. A powyższe prace wybrałam, ponieważ są świeże, oryginalne i kreatywne :)

Anonimowy pisze...

Jestem zadowolona z polskiej kandydatki, oczywiście, że oddałam na nią swój głos. Dzieło tej Niemki jest idealne na Halloween, naprawdę się postarała.

monika pisze...

AmfijaSmiley to moja koleżanka ^^ pisze z nią czasem

monika pisze...

troszkę się z tobą nie zgadzam bo fajny pomysł z tą czarownica ale bardzo mi sie nie podoba pa3sha , dla mnie wygląda jak plastik -,-

monika pisze...

Natomiast Kusja mnie zadziwiła.

Layla6932/Majka pisze...

Musieliśmy mieć swoją reprezentantkę... Z każdego kraju jest po jednej dziewczynie.

Anonimowy pisze...

wedlug mnie karzdy robi co chce i nie ,ubie slyszec ze jakas lalka na stardoll jest brzydka bo karzdy ma swoj styl

Followers