poniedziałek, 15 października 2012

Nowe Pomieszczenie: Panorama Room.

Dostaliśmy nową wiadomość.Na stardoll doszedł nowy pokój, mianowicie Panorama Room. Niestety zbytnio nie wiem jak wygląda.

                             30837400.png

Trzeba przyznać, że pokój jest dość drogi. Ja raczej go nie kupie, i tak nie chce mi się wypełniać 4 moich pokoi, więc co zrobię z następnym?

                                                         Podoba wam się? Kupicie?

Za informację dziękuję Cleo-Emma, dostajesz ode mnie skromną babeczkę.

6 komentarzy:

MikuYori pisze...

Z jednej strony fajnie by było mieć taki duży pokój, bo mam kilka pomysłów, które nie mieszczą się w takim o przeciętnym rozmiarze, ale z całkiem innej strony nie opłaca się tyle dawać za sam pusty pokój.

ola_131160 pisze...

widziałam go u jednej dziewczyny i jest rzeczywiście OGROMNY i moim zdaniem nawet wart swojej ceny (wszystkie pokoje są strasznie drogie, dwa zwykłe to już 198sd, a ten odpowiada 3 albo 4, nie pamiętam)..
jak będę mieć napływ gotówki to na pewno kupię :)

Anonimowy pisze...

dla mnie wystarczy tyle pokoi co mam, jak ktoś ma pomysł na taki pokój to dla niego na pewno się przyda

Aravilar pisze...

Jak dla mnie jest nie opłacalny, chyba że ktoś lubi urządzać apartamenty i ma na nie pomysł, a nie fotel sofa i jakieś roślinki. Ten pokój odpowiada 3 zwykłym, a 4 zwykłe kosztują 198 sd, więc w sumie na mniejsza cenę możemy mieć więcej pokoi.

Layla6932/Majka pisze...

Pokój wygląda jak zwykły mały, który dostajemy na początku. Jest on dla osób, które są bardzo kreatywne, mają ciekawe pomysły, w szczególności na apartamenty. Myślę, że dla niektórych osób może to być opłacalne, ponieważ ma się większe pole do popisu. Co do reklamy jest bardzo fajna, taka zwykła, nie przesadzona, wręcz idealna :D

Anonimowy pisze...

podłoga w tym pokoju jest b. ładna

Followers