sobota, 20 października 2012

Stylizacje - Inspiracje, prace czytelników

Dzisiaj mam wam do pokazania trzy stylizacje. Mam wrażenie że to moja wina że tak mało bo wam nie przypominałam, ale cóż.
W poprzedniej sądzie zwyciężyła malmonkinga, gratuluje :)


Bardzo fajna, prosta stylizacja, Udane połączenie bieli i brązów. Mam tylko wrażenie że bluzka zlewa się ze spodniami. Jakiś pasek załatwił by sprawę.


http://i49.tinypic.com/2lwk45t.png

Cudowna mocna kolorowa stylizacja. Na pierwszy rzut oka ma się wrażenie, że różowe włosy to jednak przesada, ale pod dłuższym zastanowieniu, mogę stwierdzić że całkiem fajnie to ci wyszło.


http://imageshack.us/scaled/landing/440/gggggggggm.png

Prosta, poprawna stylizacja, z twojej strony liczyłam na coś więcej, że mnie zaskoczysz. Ale zastrzeżeń nie mam żadnych.
Co sadzicie o tych stylizacjach??
Czekam na wasze głosy w sondzie.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

lubię mocne kolory, więc numer 2, ale pozostałe też są ładne, trudny wybór

kinimalini pisze...

Ooo dzięki za głosy :*

malmonkinga

MikuYori pisze...

Dzięki za głosy ^.^ Na początku zastanawiałam się czy dać te różowe włosy , czy zostawić w jakimś bardziej neutralnym kolorze. W końcu pomyślałam "raz kozie śmierć" i zostały różowe :P

Layla6932/Majka pisze...

No ja wiem, ja bardzo, ale to bardzo przepraszam. Zdaje sobie sprawę, że zawiodłam, ale ja teraz kompletnie nie mam czasu. Ta szkoła mnie wykańcza, nie dość, że mam podstawowe przedmioty, to jeszcze do tego zawodowe... Dodatkowo jeszcze nowa podstawa i więcej nauki. Następnym razem spróbuję stworzyć coś o wiele lepszego ;)I mam nadzieję, że nie zawiodę.

Followers