środa, 14 listopada 2012

Buty HB

W starplazie możemy znaleźć pierwsze listopadowe buty HB. Są one fioletowo-czarne, a kolory układają się we wzór szachownicy. Kolory według mnie są dobrane bardzo fajnie, ale wzór do mnie nie przemawia. Wolała bym gdyby inaczej to było ułożone. Kształt mają bardzo ładny, a jak się dokładniej przyjrzeć srebrny obcas jest wykonany bardzo starannie. Niestety ich cena nie zachęca do zakupu, 16 sd to przesada.Stylizacja na pierwszy rzut oka jest typowo jesienna, ale pod płaszczem kryje się elegancki i seksowny outfit, kobiety sukcesu.


Płaszcz - PPQ - 30 sd
Bluzka - Basics - 47 sm
Spódniczka - PPQ - 16 sd
Rajstopy - RIO - 30 sm
Buty HB - RIO - 16 sd
Torba - Basics - 22 sm
Rękawiczki  - Miss Sixty - 11 sd
Pasek - PPQ - 9 sd
Naszyjnik - Wild Candy - 29 sm


6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

b. ładnie, płaszcz jest trochę za długi

MikuYori pisze...

Płaszczyk trochę wygląda, jakby ktoś wziął starodawną sukienkę, rozciął w połowie i doszył kołnierz. Wszystko ładnie, tylko jakby ten płaszczyk był mniej rozdęty i pomarszczony ^.^

Aravilar pisze...

Mi się ten płaszcz podoba choć wole płaszcz z Decades z lalki Marii Skłodowskiej-Curie

Ashley-AgaOlsen stardoll. pisze...

nie podoba mi się płaszcz, jest okropny. A co do stylizacji jest świetna! Tylko ten płaszcz... Gryzie mnie. :)

MissMileyLove1 pisze...

Stylizacja jest bardzo dobra !! Tylko przyczepię się do połączenie złota (naszyjnik i pasek) z srebrem na butach - nie lubię takiego połączenia... Ale nie rzuca się to tak bardzo w oczy . Stylizacja zdecydowanie na plus!

Layla6932/Majka pisze...

Och, śliczna stylizacja, tylko, jak każdy mam wątpliwości co do płaszcza, ale najważniejsze, że Tobie się podoba. Mi on trochę przypomina film Matrix :D To prawda, z tego co widzę, pod płaszczem kryję się piękna, elegancka stylizacja. Co do butów, to nie za bardzo mi przypadły do gustu.

Followers