środa, 14 listopada 2012

Wyniki Castingu.

Zgłosiło się do mnie w sumie 5 osób ( jedna na gg ). Z waszych zgłoszeń szczerze jestem zadowolona.
Ładnie wszystko opisałyście. Szukałam osoby: która zna się na modzie, wpasuje się w każdy styl, by wiedzieć czy dana stylizacja jest Hot lub Not, przede wszystkim osoby  umiejącej czasem zadawać krytykę, która w tym "zawodzie" jest po prostu nieunikniona. Przejdźmy do setna, ja tu się zaraz rozpiszę, a wy dalej nic nie wiecie. Najbardziej spodobały mi się dwa zgłoszenia. A więc tak:

Miejsce Jurora w Hot or Not, i 80 sm otrzymują:

- Angela22Pink
- Layla6932

Jeśli te osoby będą się sprawować dobrze "zostaną na wieki", jeśli nie będą musiały odejść.
Resztę uzgodnię z Radziem,a z dziewczynami postanowiłam,że dogadam się na stardoll, lub jeśli macie gg. W wolnych chwilach podajcie mi je. Więc gratuluję, pieniążki zostaną dostarczone po napisaniu pierwszego posta. To jest wasza postowa pensja, krócej mówić. Gratuluję i do zobaczenia :)


7 komentarzy:

MistAsh pisze...

powodzenia :)

Anonimowy pisze...

z niecierpliwością czekam na ich posty

Anonimowy pisze...

Ja także czekam. ;pp

MikuYori pisze...

Powodzenia :D a tak wg. to do Hot or Not wybieracie przypadkowych Starowiczów, z obserwatorów, czy coś na podobieństwo "Stylizacje - Inspiracje" ze zgłoszeniami? ^.^

Czarna Anielica pisze...

* sedna

selena876kitty pisze...


MikuYori: Nie. Będziecie się zgłaszać w odpowiednich postach. Jeszcze z Radziem wszystko uzgodnię, w weekend zacznie się Hot or Not. Więc każdy chętny będzie się zgłaszał, dwie osoby gdzieś tak będą wybierane na tydzień, więc jak kto chce.
^^ Pozdrawiam.

Layla6932/Majka pisze...

Oooo... Dziękuje bardzo za szansę ;) Mam nadzieję, że będę się dobrze sprawować i spełnię wszystkie wasze oczekiwania. Cieszę się bardzo, że będę miała szansę ocenić czyjąś stylizację ;)

Followers