sobota, 3 listopada 2012

Zmiany w suite shop!

Tak, wiem, że mało piszę, a nawet bardzo mało... Staram się pisać często notki, ale mam dużo problemów, czym wcale nie zamierzam się chwalić. Postaram się to w najbliższych dniach odrobić. Wasza Julia.
---------------------------------------------------------------------------------------------
Zmianą dzisiejszą jest Suite Shop- pomyślmy, ile tu zmian w ostatnich tygodniach? Suite Shop jest inny, zupełnie inny. Są zakładki-
- Nowość
- Najpopularniejsze
- Ozdoby 1000+
A potem pisze " Więcej Stardollarów" A na sam koniec zostawili nam ilość Stardollarów no i drzwi do Starplazy. Mi osobiście ta zmiana nie przeszkadza- dla mnie nawet na lepsze.
Jeżeli klikniemy na zakładkę Nowości- to jasne, że pokażą nam się nowości.
Aczkolwiek, jak kliknęlibyśmy na Najpopularniejsze- to oczywiste, że pokażą nam się popularnie kupowane przedmioty w Suite Shop.
Możemy również przycisnąć przycisk Ozdoby, i wyświetli nam się tzw. Drzewo Katalogów. Pojęcie chyba jest Wam bardzo znane, ponieważ każdy z nas ma informatykę w szkole. Od napisem Ozdoby jest aż 15 działów, koło których pisze ilość przedmiotów z tej kategorii. Od razu ukaże nam się też wyszukiwarka- podobna do tej w Starplazie, tyle, że jest mniejsza, są dodatkowe dwie opcje- czy to ma być przedmiot za poziomy, oraz opcja zaznaczania, że już " formularz " jest gotowy i można wyszukać. Sklepy są wyłącznie z wystrojem w domu i zwierzętach.
Oraz wyszukiwarka wygląda tak-
Aż mi się szukać chce! A Wam, podoba się ta zmiana? :)

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

dzięki tej wyszukiwarce można wyszyłać nowe prezenty

Anonimowy pisze...

świetna wyszukiwarka ^^ zmiana na lepsze :D

Cleo-Emma

MikuYori pisze...

Mi ta zmiana się bardzo podoba. Wcześniej jak chciałam zdobyć jakiś konkretny przedmiot to musiałam spędzić kilkanaście minut na przekopywaniu się przez kolejne strony. A teraz kliknąć 2-3 razy i gotowe ^.^

Layla6932/Majka pisze...

Też mi się wydaje, że to jest zmiana na lepsze, na pewno ułatwi to szukanie różnych przedmiotów. Choć ja rzadko zaglądam do suit shopu to i tak się ciesz, bo może teraz będę tam częściej zaglądać :D Ta zmiana pojawiła się już parę dni temu ;)

Anonimowy pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
Anonimowy pisze...

czekam na zmiany w bazarku

Anonimowy pisze...

b. dobra zmiana, osoby nss mogą wysyłać więcej rzeczy za sm i za sp

Followers