poniedziałek, 3 stycznia 2011

Wiadomość od adminów

Dzisiaj członkowie klubu Stardoll Royalty otrzymali wiadomość od adminów, w której zobaczyć możemy sukienkę z kampanii "12 dni 12 sukienek". Niestety ja sukienki nie otrzymałam...

6 komentarzy:

♕Misiałke pisze...

ja tez nie dostalam
moze tylko jak sie kupilo z kampanii sie dostaje

Anonimowy pisze...

ja kupiłam z kampanii wszystkie a tej nie mam.

olciaku pisze...

Ja też nie mam...

Weronika pisze...

Ja myślę, że jutro dojdzie ;]

MissJul13 pisze...

ja też jej jeszcze nie mam ;//

Ina pisze...

Nie dostałam.

Followers