piątek, 19 października 2012

Nowości

Nowości jest dużo, a nawet bardzo dużo. Zacznijmy od nowego wyglądu strony, który możemy zauważyć już, gdy logujemy się na Stardoll.
To nie koniec niespodzianek. Kiedy zalogujemy się na nasze konta, na stronie głównej w zakładce pod menu zamiast napisu 200, czeka nas napis Harrods. Jeżeli go klikniemy, mój komputer Danny ( ja tak go nazwałam, wiem, że to głupie ale czasem trzeba pokrzyczeć na mojego pupila, w którym przestawiam i piszę we wnętrzu różne rzeczy i z którym jestem w dzień i w noc ♥ ) pokaże nam następującą prezentacje, o co w tym chodzi.  Przepraszam, ale troszeczkę skasowao mi słowo Harrods na samym początku.
Sklep podziwiany i kochany przez wszystkich teraz wkracza do Starplazy. Światowa moda na wyciągnięcie ręki od 19 października. Bądź czujna i nie przegap artykułów prawdziwych marek oraz masy innych ciekawostek! 
Ubrania częściowo są drogie, ale markowe i na pewno będą bardzo popularne. Kupić je w sklepie - tanio. Za dwa lata na starbazarze- będą pewno tak drogie jak teraz cenne są platformy z archive. W staplazie pojawiła się również zakładka Harrods, a w niej aż cztery, nowe markowe sklep o nazwach:
Harrods
Chole
Junior Gaultier
Rykiel Enfant
Niektóre ubrania wyglądają zwykle, a niektóre są bardzo modne i ładne, ale znajdą sie też brzydkie, które przejdą nam bokiem. Ubrania są i dla dziewczyny, i dla chłopaka. Warto korzystać z takiej okazji, gdyż takich więcej okazji może zabraknąć już po naszej " ostatniej wieczerzy czyli 21 grudnia. To oczywiście taki mały żarcik, żadnej ostatniej wieczerzy nie będzie ani końca świata. Nowości nie za wiele. Można zapisać się do klubu, stworzyć swoja listę życzeń z Harrods, wziąć udział w konkursie i zrobić scenerie z Harrods. Ja osobiście szanuję nasz nowy dom towarowy, żeby było takich więcej- ale nie rozumiem tej kampanii. Ładne ubrania wahają się od 17 sd do nie wiem ilu sd. Chyba więcej opisywać nie będę. To na razie!

2 komentarze:

MikuYori pisze...

Tak, również sądzę, że opłaca się kupić co nieco, bo wartość tych ubrań na 100% wzrośnie kilkukrotnie po pewnym (pewnie nie długim) czasie. Podobają mi się 2 rzeczy, które bardzo bym chciała mieć, ale ich cena to ponad 50sd i muszę się z dziesięć razy zastanowić czy na pewno je kupię :P

Layla6932/Majka pisze...

Gdy weszłam na stardoll miałam przemiłą niespodziankę :D Ubrania na pewno będą potem drogie, więc trzeba się dokładnie zastanowić, żeby potem nie żałować, że nie kupiłam w starplazie. Podoba mi się sporo rzeczy i na pewno je kupię. Może też kupię wnętrze z Harrods.

Followers