ja takMissJul13
wcześniej ktoś pisał że nie dostał.. chyba sahara.. w każdym razie jeśli nie dostałyście sukienki napiszcie do admina. ja napisałam i mam ! :)
Pisała Meggi a teraz pisze Sahara ;]Wczoraj nikt nie miał, dziś Royalty już mają :]!
Ja nie pisałam i dostałam. :-)kaggs
eeeee ja jestesm biedna bo nigdy niemoge byc w stardoll rolaty
Prześlij komentarz
5 komentarzy:
ja tak
MissJul13
wcześniej ktoś pisał że nie dostał.. chyba sahara.. w każdym razie jeśli nie dostałyście sukienki napiszcie do admina. ja napisałam i mam ! :)
Pisała Meggi a teraz pisze Sahara ;]
Wczoraj nikt nie miał, dziś Royalty już mają :]!
Ja nie pisałam i dostałam. :-)
kaggs
eeeee ja jestesm biedna bo nigdy niemoge byc w stardoll rolaty
Prześlij komentarz