wtorek, 4 stycznia 2011

12 Sukienka juz jest

 Właśnie otrzymałam sukienkę :) Czy wy już też ją macie ??


5 komentarzy:

MissJul13 pisze...

ja tak

MissJul13

Anonimowy pisze...

wcześniej ktoś pisał że nie dostał.. chyba sahara.. w każdym razie jeśli nie dostałyście sukienki napiszcie do admina. ja napisałam i mam ! :)

Weronika pisze...

Pisała Meggi a teraz pisze Sahara ;]
Wczoraj nikt nie miał, dziś Royalty już mają :]!

Anonimowy pisze...

Ja nie pisałam i dostałam. :-)
kaggs

Anonimowy pisze...

eeeee ja jestesm biedna bo nigdy niemoge byc w stardoll rolaty

Followers